אודות החברה

 

שמי שרון עבודי ואני מזמין אתכם להתרגש איתי, להיכנס לעולם מופלא של יצירה בתוך צמחיה מלבלבת ולעשייה של יופי כבר מאז 1994.

חברת נובט אותה הקמתי ואיתה צמחתי, מתמחה בתכנון, עיצוב, הקמה ותחזוקת גינות קרקע וגינות גג. מאות גינות ייחודיות בכל גודל וצורה אותן הקימה נובט, הן עדות פורחת למיומנות ולמוניטין שצברה לאורך השנים. המאפיין המרכזי של נובט הוא הבנה עמוקה, חיבור ומעורבות אישית שלי לכל פרויקט בנפרד בתהליכי בניית החלום של לקוחותי.

הייחוד שלנו בין השאר, הוא התמחות ומעורבות בשלבים מוקדמים של תכנון ועיצוב בתים חדשים או מתחדשים - זאת בתיאום מלא - במידת הצורך, עם אנשי מקצוע נוספים המלווים את התהליכים כגון מעצבים וארכיטקטים. ניסיוננו הרב מאפשר הבנה עמוקה של מגוון דרישות אל מול תקציב, יכולות ותנאי שטח מורכבים. כבר בשלבים הראשוניים, בפרוייקטים מורכבים אנו מעמידים לרשות לקוחותינו תכניות עיצוב מפורטות ותלת ממדיות המאפשרות מבט רלוונטי ומדויק על גן החלומות. בנוסף, בבעלותי משתלת עצים אקזוטית וייחודית בה תוכלו להתרשם באופן בלתי אמצעי ממבחר עצום והיצע מרגש.

לנובט יכולות מענה מהיר וענייני בזכות צוותים מנוסים, מקצועיים וזמינים 24/7. למדתי לאורך השנים כי איחוד כל השירותים תחת גג אחד ומול גורם אחד, מאפשר מתן מוצר שלם בו קיימת השגחה אישית שלי על כל שלב, חומר ורכיב המעורבים בתהליך מימוש חלום שירגש אתכם עוד שנים רבות.

חברת נובט מאפשרת קניית עצים וקבלת ייעוץ במשתלת החברה, באופן ישיר ונפרד מפעילותה.

אני מזמין אתכם לגן של נובט.

 

 

צרו קשר
חייגו: 050-5295569
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן