המדריך לשדרוג הנוף העיצובי באמצעות תומך קרקע מתכת וינטג'

 

בכדי ליישם כל שינוי בגינתכם, תחילה תאלצו לבצע ניקיון אבסולוטי של שטח החצר. לפיכך, כדאי לוודא שאתם מפנים את כל הפסולת הקיימת, מנקים את האדמה מעלים מיותרים וכמובן מלקשים את כל העשבים הפראיים שצמחו ללא הרף במהלך השנה.

בנוסף, מומלץ להשתמש באת חפירה בכדי לעקור את כל שורשי השיחים המיותרים ובאמצעות מסור לחתוך את הענפים שחודרים למרחב. ישנה חשיבות רבה לניקיון השטח בצורה איכותית מפני שבאופן זה אתם מעצבים את השטח עבור תומך קרקע מתכת וינטג', צמחים חדשים, סלעים לגינה ועצים מגוונים.

 

בחרו עיצוב ראוי

ברגע ששלב הניקיון מאחוריכם, קחו צעד אחורה וחשבו כיצד תרצו שגינתכם תהיה מעוצבת. באמצעות ספריי צבע תוכלו לסמן את האזורים השונים בשטח ולקבל מושג ויזואלי עבור כל עץ ושיח שתרצו לשתול בגינתכם. זכרו שאתם תמיד יכולים להתחרט ולבצע שינוי במיקום ההתחלתי שבחרתם, ולכן כדאי לתת לרוח היצירתית שבכם לקבל את המושכות לידיים ולנסות לשלב כמה שיותר סגנונות כמו הוספת סלעים לגינה וכדומה.

 

איך בוחרים גובה של תומך קרקע מתכת וינטג' 

קיימים מגוון רחב של גובל מתכת, גוונים שונים וגבהים שונים. הדרך הנכונה לבחירת הגובה היא לדעת מה אנחנו רוצים לשתול בגינה. עץ גדול, שיח בוגר או צעיר או צמחייה נמוכה ופרחים. מטרת הגובל היא הגבהת הקרקע מעל השורשים שקיימים בגינה ולמלא אדמת תערובת עשירה לצמיחה טובה יותר של השיחים, הפרחים והעצים.

התקנת הגובל היא פשוטה מאוד. מה שצריך זה לגשת לוינטג עם שרטוט מסודר של הגינה עם מידות אורך ורוחב ובפגישה נדע לתכנן יחד את גובה הגובל שרצוי לנו. הגובל מגיע עם פרט חיבור פשוט ונח לעבודה. ניתן להתחיל בקטע קטן של הגינה להתרשם עם בני המשפחה והקרובים ולהחליט על חלק נוסף שרוצים לשפר.   

ניתן להגיע עם צילום של החצר ובפגישה עם מתכנן הנוף של חברת וינטג' לקבל החלטה בנושא הגוון של התומך.

סלעים לגינה

 

בחירת צמחים

חפשו אחר צמחים שמתאימים לנוף ולאקלים המקומי. מומלץ שתהיה טקסטורה שונה לכל צמח בכדי שתדגישו את תבליטי הגובל מתכת ולא תיצרו אפקט ניגודי שבו הצמחים כלל לא תואמים לתומך  השונים. 

אין ספק שבעזרת תומך הקרקע מתכת וינטג' שלכם תוכלו ליצור אפקט מרשים ותבליטים טבעיים מדהימים. בחברת "נובט" תוכלו להתרשם ממגוון פרויקטים שביצענו לאורך השנים הרבות ולהתייעץ עמנו באיזו דרך כדאי לנקוט בכדי למקסם את הרצונות והשאיפות שלכם מגינתכם.

במשתלה במושב רשפון תוכלו ליהנות ממגוון רחב של צמחייה רב שנתית שעמידה במיוחד לתנאים של מרכז הארץ . חלקם ירוקים וחלקם פורחים כל אחד לפי העונה שלו. חשוב לקחת צמחים שפורחים בעונות שונות כמו בן עוזרר בעונת האביב.

ישנן עוד דרכים להוסיף לגינתכם מרקם ייחודי על ידי תוספת של אדניות, סלעים לגינה ועוד.

 

 

צרו קשר
חייגו: 050-5295569
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן