איך לעצב גינה חדשה ומלאת חיים

 

לגלריית הגינות >>

גינות מעוצבות הינן תענוג צרוף שכל בית יכול להתהדר בה וליהנות ממנה לכל ימות השנה. אומנם מעצבי גינות הינם אנשי מקצוע שמתעסקים באדריכלות נוף למחייתם, אך אם אתם מעוניינים לבצע את התהליך בכוחות עצמכם, הנה מספר טיפים שיעזרו לכם:

1. צמחים פשוטים וקלים לטיפול – במידה ואין לכם את הידע המקצועי או הזמן הדרוש בכדי לטפל בצמחים מיוחדים, מומלץ להיצמד לצמחים פשוטים ובסיסיים שמתאימים באופן מוחלט לנוף הישראלי, לאקלים השנתי ולכל כיווני האור אשר מגיעים אליכם לחצר. הצמחים האולטימטיביים הם כאלה שאינם זקוקים להשקיה יומית ואופן הטיפוח גם אינו נעשה על בסיס יומי. 

חשוב גם לשלב מספר עצי פרי או עצי נוי בגינתכם בכדי שיספקו צל נעים בחודשי הקיץ ויאפשרו לכם ליהנות מהגינה המעוצבת שלכם. במידה ואתם מעוניינים לקבל יותר פרטים על עצים מסוג זה, צרו קשר עם משלת "נובט" ואנו נשמח לסייע לכם בנושא.

 

מעצבי גינות | נובט - משתלה ברשפון

2. ליצור מוקדים נעימים לפעילות – בכדי שבני הבית או האורחים שלכם יוכלו ליהנות ולשבת בגינתכם במשך זמן רב, יש צורך לייצר גינה מעוצבת אך לשים דגש רב על פרקטיות ונוחות. לדוגמא, במקום לשתול דשא רב שדורש המון השקיה וגיזום בתדירות גבוהה, חשבו על פתרון חלופי בדמות "דק" עץ אשר משתלב היטב עם הסביבה וגם ניתן לשים עליו כיסאות ושולחן ולשבת בנוחות מרבית.

3. הקפידו על צל – השמש הישראלית ידועה כאימתנית בחודשי הקיץ ולכן בכדי שיהיה נעים לשבת בגינתם המעוצבת חשבו על מוקדי הצל השונים. חשוב להתייחס לכל שעות היום ולהבין היכן כדאי לשתול את עצי הפרי או ההדר והיכן לקים פרגולה או צלייה. מעבר לכך, מעצבי גינות מקצועיים גם מתייחסים לעניין האחסון בגינה מפני שישנם המון פריטים שנהיה מעוניינים שיהיו זמינים ונגישים אלינו בכל עת. תוכלו לפתור את הבעיה הזו באמצעות רכישה של מחסן אשר מיועד לצורכי חוץ

אז אם אתם מחפשים עבור רעיונות חדשים והחלטתם שאתם מעצבי הגינות האולטימטיביים לעבודה בגינתכם הפרטית, תוכלו ליצור עמנו קשר באתר האינטרנט של "נובט" ואנו נשמח לסייע לכם בכל הנוגע לעיצוב מקצועי ורכישה של עצי פרי והדר.

 

 
צרו קשר
חייגו: 050-5295569
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן