כל שדרוש לגינה ולגן תחת קורת גג אחת - משתלות בשרון

אם אתם מחפשים אחר משתלות בשרון, הרי שתוכלו לבחור ממגוון רחב של משתלות איכותיות ומקצועיות, שכן אזור השרון עשיר במשתלות ובשטחי צמחייה נרחבים ומגוונים הכוללים מתחמים שונים המחולקים לפי סוג הצמחייה המבוקש. משתלות בשרון מציעות שלל סוגי צמחים ופרחים, עצים – בוגרים, עצי נוי ופרי וכן שלל אביזרי נלווים ואלמנטים דקורטיביים המהווים תוספת לגינה דוגמת סלעים ואבנים, מרצפות וחיפויים, כדים צבעוניים וכדי חרס, עציצי פרחים ואדניות ועוד. 

משתלות בשרון – מאפיינים, יתרונות והתאמה אישית לצרכי הלקוח

משתלות בשרון מצטיינות ומאופיינות בשפע של עצי פרי בהם עצי הדר, רימון ועוד, כאשר אזור השרון ידוע כבית של פירות ההדר של ישראל ובהתאם לכך תוכלו לבחור עצי תפוזים וקלמנטינות מסוגים שונים בהם תפוזי השמוטי המפורסמים, תפוזי וושינגטון וכן קלמנטינות בזנים ייחודיים כגון זן המיכל העסיסי וזן האור. משתלות בשרון מתאפיינות בפריסה רחבה על גבי דונמים רבים מלא ירק, פרחים ועצים ובין הייחודיות שבהן תוכלו למצוא גם משתלות מסוג טרופי וסוב טרופי המציעות עצי מנגו, עצי רימון ועוד, את אדניות וינטג ניתן למצוא רק במשתלת נובט. 

ייעוץ וליווי מקצועי בתכנון ועיצוב הגינה

משתלות בשרון מציעות ייעוץ מקצועי בנושא התאמת הצמחייה לתנאים הספציפיים בכל גן וגינה של הלקוח וכן הדרכה צמודה של איש מקצוע מנוסה בכל הדרוש להצלחת קליטת הצמחייה ובתחזוקה וטיפול נאותים. לצד זאת, תוכלו להיעזר בשירותי תכנון נוף מקצועיים בהתאמה אישית וכן להיחשף למגוון פתרונות אקולוגיים לשמירה על איכות הסביבה. משתלות בשרון מספקות צמחים בהתאמה אישית, תוך התחשבות בצרכים המדויקים של כל לקוח וכן ציוד וחומרי גלם איכותיים אשר יהפכו את הגינה שלכם לכל מה שחלמתם עליו. במתחם חברת נובט מתמחה בתכנון, עיצוב, הקמה ותחזוקה של גינות קרקע וגג. הניסיון הרב אשר צברנו לאורך השנים מבוסס על ידע והבנה מעמיקים של תחום הגינון למגזר הפרטי והציבורי. אנו מלווים את הלקוח החל משלבי התכנון, תוך שיתוף פעולה עם מעצבים וארכיטקטים, דרך בניית תכניות עיצוב מפורטות ועד להשגת התוצאה הסופית שהיא גינה החלומות שלכם. 

משתלות בשרון

 

צרו קשר
חייגו: 050-5295569
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן