כל מה שצריך לדעת על אדניות לגינה

אדניות לגינה מספקות לנו אלמנט התורם לעיצוב הבית והגן, כאשר מדובר בתוספת מרשימה לכל בית, מרפסת, גינה וכן לעיצוב הרחוב התורם לשיפור איכות חיינו ומראה סביבה טבעית וירוקה. אדניות לגינה מספקות מענה המשלב את הרצון בצמחיה ירוקה ופרחים ללא צורך בעבודה קשה או בתחזוקה תובענית. אדניות לגינה מכניסות את הטבע לבית ולגן ומותאמות באופן מדויק לצרכי ותנאי הגינה ליצירה של אווירה פסטורלית, נעימה לעין ומרגיעה. 

אדניות לגינה – מגוון סוגים ושימושים בהתאמה אישית

אדניות לגינה משפרות את הנראות של הגן בצורה משמעותית והן ניתנות למיקום והצבה בכל מקום ובכך מתבטא יתרונן הגדול. בחירת אדניות לגינה מתחילה בבחירת החומר הרצוי לנו לעיצוב וכזה המשלב בסגנון הכללי של הגינה. קיים מגוון רחב של אדניות בגדלים וסוגים שונים הכולל: אדניות עץ, אדניות פלסטיק, אבן ועוד. חושב לבחור בחומרים איכותיים אשר יחזיקו לאורך שנים ושימרו על הצורה והמראה המוסיף חן ויופי לגינה. האדניות הפופולריות ביותר לגינה הן אדניות עץ והן משמשות הן במרחבים הפרטיים והן בציבוריים. אדניות אלה מספקות קו עיצוב טבעי הנטמע ומשתלב היטב בכל סביבה. אם הרצון הוא באדניות עמידות במיוחד, הרי שאדניות לגינה מאבן יעשו את העבודה בצורה מושלמת.

שילוב אידאלי ומקצועי בין מראה ועיצוב מושלמים לבין פרקטיקה, עמידות ונוחות השימוש 

בטרם אתם בוחרים אדניות לגינה חשוב להתאימן למקום בו הן מיועדות להיות מוצבות. בחירת הגוון גם היא בעלת חשיבות ומבטאת טעם אישי, כאשר טווח הבחירה הינו רחב ומגוון ואף מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לשם הבטחת שילוב מושלם בין עיצוב ומראה לבין אופי השימוש, עמידות ואיכות. אדניות לגינה מיועדות לשימוש חיצוני ולכן חשוב שיהיו עמידות וישמרו על צבען לאורך זמן. אדניות לגינה מגיעות בכל צורה – מלבניות, מרובעות ועוד ובמגוון גדלים, כאשר ישנן כאלה צרות או עמוקות במיוחד וכל זאת לצורך התאמה ספציפית לצרכי והעדפות הלקוח. חברת נובט פיתחה מוצר איכותי ויחודי , אדניות וינטג' עשויות מתכת מיוצרות לפי מידה קלות משקל אטומות ומוכנות לשתילה כולל נקז מבוקר . האדניות מיוצרות בגוון קורטן יחודי לאדניות וינטג וצביעה לפי בחירת צבע . מתמחה בתכנון, עיצוב, הקמה ותחזוקה של גינות קרקע וגג. הניסיון אשר צברנו לאורך השנים והרקורד העשיר של הקמת מאות גינות ייחודיות, נובע ממיומנות ומקצועיות המבוססות על הבנה עמוקה, חיבור ומעורבות אישית בכל פרויקט עד להגשמת כל חלום ורעיון עיצובי לשביעות רצון הלקוח.

יתרון של חברת נובט הוא שהליווי מבוצע ע"י מתכנן נוף ולא מוכר במשתלה .

לפני שבוחרים אדנית חשוב לבחור את הצמחייה , כל צמח צריך אדנית בגודל שיתאים לו ולצרכים שלו .

אדניות לגינה

צרו קשר
חייגו: 050-5295569
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן